Nr katalogowy: 1009

Jerzy HOPPEN (1891-1969)

Nr katalogowy: 1009

Czaty, 1955

miękki werniks, akwaforta, karton;
34 x 26,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Jerzy Hoppen - 55,
estymacja: 1 700 - 2 300 zł