Nr katalogowy: 1001

David MAZUR (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1001

Członkowie lwowskiego towarzystwa „Sokół” - Zdjęcie grupowe

fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 25 x 30 cm;
sygn. suchą pieczęcią p. d.: D. Mazur / WE LWOWIE
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł