Nr katalogowy: 124

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 124

Po polowaniu na dzika

olej, płótno; 50 x 77 cm;
sygn. p. d.: F Zygmuntowicz
estymacja: 21 000 - 27 000 zł