Nr katalogowy: 113

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 113

Akt, 1937

olej, płótno; 70 x 40 cm;
sygn. i dat. p. g.: G. Mendoly / 1937
estymacja: 6 000 - 7 500 zł