Nr katalogowy: 112

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 112

Wieczór w Kairze

olej, tektura; 51 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł