Nr katalogowy: 111

Jerzy HULEWICZ (1886-1941)

Nr katalogowy: 111

Scena uliczna z września 1939 roku

olej, płótno, 65 x 99,5 cm;
sygn. l.d.: JHulewicz. 1939.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł