Nr katalogowy: 108

Franciszek MOLLO (1897 -?)

Nr katalogowy: 108

Kwitnący ogród

olej, tektura, 47,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Franciszek Mollo
estymacja: 11 000 - 14 000 zł