Nr katalogowy: 107

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 107

Pejzaż zimowy z Polesia, 1910

akwarela, gwasz, karton; 20,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: jFałat / Polesie / 1910;
estymacja: 27 000 - 36 000 zł
Cena sprzedaży 30 000 zł