Nr katalogowy: 1008

Wacław WAŚKOWSKI (1904-1975)

Nr katalogowy: 1008

Autoportret, l. 40 XX w.

drzeworyt, papier; 19 x 14 cm (odcisk klocka);
sygn. l. d.: WW. (na klocku);
estymacja: 900 - 1 200 zł