Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Biurko art deco

fornirowane wzorzystym orzechem oraz pasami z forniru różanego;
76,5 x 98 x 53 cm; Polska, lata 20. XX w.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł