Nr katalogowy: 903

Frederic SCHRIEVER-ABELN (?)

Nr katalogowy: 903

Stolik kawowy

konstrukcja: dąb, ceramiczny, ręcznie malowany blat;
51 x 142,5 x 88,5 cm;
sygn. Condor, Szwecja lata 60. XX w.;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł