Nr katalogowy: 822

Nr katalogowy: 822

Kandelabr 3-ramienny, 4-świecowy, z bachantką i amorkiem

brąz, odlew złocony i patynowany;
wys. 90 cm, szer. ramion ca 35,5 cm;
Francja, 3 tercja XIX w.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł