Nr katalogowy: 603

Nr katalogowy: 603

Zespół naczyń z dekoracją złoconą w stylu Empire: veilleuse oraz dwie filiżaneczki ze spodkami

porcelana, złocenia;
Francja, XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł