Nr katalogowy: 1425

Lutka PINK (1906-1998)

Nr katalogowy: 1425

Ptaki

olej, płyta; 26 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: LUTKA PINK
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł