Nr katalogowy: 1423

Marek NIEDOJADŁO (ur. 1954)

Nr katalogowy: 1423

Jesienny pejzaż, 1998

olej, płótno, 100 x 125 cm;
sygn. l. d.: Niedojadło / 98
estymacja: 3 200 - 4 200 zł