Nr katalogowy: 1119

K. WASZNICKI, XX w.

Nr katalogowy: 1119

Portret kobiety

olej, płótno; 46 x 38,5 cm;
na odwrocie napis autorski cyrylicą (?)
z nazwiskiem i tytułem obrazu
estymacja: 1 800 - 2 400 zł