Nr katalogowy: 1118

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 1118

Pejzaż górski ze świerkami

olej, tektura; 24 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł