Nr katalogowy: 1116

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1116

Wesele żydowskie

olej, płyta, 29 x 38 cm;
sygn. l. d.: GSZ (?)
estymacja: 1 600 - 2 200 zł