Nr katalogowy: 1113

Janina MALISZEWSKA-ZAKRZEWSKA (1909-1982)

Nr katalogowy: 1113

Irysy w wazonie

olej, tektura; 69 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: MALISZEWSKA / ZAKRZEWSKA;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł