Nr katalogowy: 132

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 132

Napad wilków, 1939

olej, płótno naklejone na tekturę;
24 x 36 cm (w świetle opraw);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1939
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł