Nr katalogowy: 131

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 131

Polowanie par force, 1925

olej, płyta, 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: l. d.: Z. Rozwadowski 1925.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł