Nr katalogowy: 130

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 130

Przed kapliczką

olej, płótno; 40 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 300 zł