Nr katalogowy: 128

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 128

Wesele krakowskie, 1933

olej, płótno, 70 x 100,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1933;
estymacja: 25 000 - 32 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł