Nr katalogowy: 127

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

Nr katalogowy: 127

Martwa natura z kwiatami i owocami

olej, sklejka; 41 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
estymacja: 4 500 - 5 500 zł