Nr katalogowy: 124

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 124

Martwa natura z astrami

olej, tektura; 77,5 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: IPieńkowski
estymacja: 5 500 - 7 500 zł