Nr katalogowy: 123

Stanisław MALCHER (1900-1943)

Nr katalogowy: 123

Martwa natura z kwiatami i owocami, 1935

olej, sklejka; 111 x 165 cm;
sygn. i dat. l. d.: 935 Malcher Stanisław
estymacja: 11 000 - 15 000 zł