Nr katalogowy: 118

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 118

Dziecko

olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. po lewej stronie, wzdłuż krawędzi:
W Terlikowski (końcówką pędzla)
estymacja: 6 000 - 7 500 zł