Nr katalogowy: 115

Andrzej MALINOWSKI (1885-1932)

Nr katalogowy: 115

Pejzaż z Polesia

olej, płótno; 76 x 125,5 cm;
sygn. l. d.: And. Malinowski
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł