Nr katalogowy: 111

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

Nr katalogowy: 111

Chochoł - projekt stroju scenicznego, ok. 1958

akwarela, tusz lawowany, ołówek, papier;
34,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PP, l. d. ołówkiem data: 4 III (?) 58;
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł