Nr katalogowy: 109

Karol STOBIECKI (1908-1970)

Nr katalogowy: 109

Bitwa pod Raszynem, 1956?

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
51 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Karol Stobiecki;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł