Nr katalogowy: 108

Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964)

Nr katalogowy: 108

Kompozycja - Polska Walcząca

technika mieszana (gwasz, olej na podrysowaniu ołówkiem),
płótno; 83 x 51,5 cm;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł