Nr katalogowy: 104

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 104

Las w słońcu

akwarela, gwasz, tektura, 30 x 45 cm;
sygn. p. d.: TeodGrott 927
estymacja: 8 500 - 11 500 zł
Cena oferowana 6 600 zł