Nr katalogowy: 102

Henryk LANGERMAN (1896-1944)

Nr katalogowy: 102

Macierzyństwo, 1926

tusz lawowany, akwarela, papier; 62,5 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: HLangerman / 26
estymacja: 2 200 - 3 000 zł