Nr katalogowy: 101

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 101

Grzybobranie

piórko, tusz, akwarela, papier, 29 x 22 cm;
sygn. p. d.: A.U.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł