Nr katalogowy: 312

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 312

Czytający

litografia barwna, papier; 33,5 x 24 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. ołówkiem nakład: 50/100
estymacja: 800 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 500 zł