Nr katalogowy: 310

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 310

Sonia, 1973

litografia, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana ołówkiem l. g.: 7/100 Lebenstein 73
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 700 zł