Nr katalogowy: 106

Walter SPITZER (ur. 1927)

Nr katalogowy: 106

Motywy rybackie

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: W. Spitzer;
estymacja: 10 000 - 15 000 zł