Nr katalogowy: 130

Władysław LAM (1893-1984)

Nr katalogowy: 130

Poranek, ok. 1930

olej, płótno; 56,2 x 66,2 cm;
sygn. p. d.: LAM
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł