Nr katalogowy: 127

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 127

Studium kobiety

olej, tektura; 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Malczewski
estymacja: 50 000 - 65 000 zł