Nr katalogowy: 124

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 124

Z wyrazami uznania Panie Marszałku Piłsudski

olej, płótno; 159 x 190 cm.
Autorstwo według tradycji przekazanej prze oferenta obrazu.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł