Nr katalogowy: 119

Tytus CZYŻEWSKI (1880-1945)

Nr katalogowy: 119

Akt z kotem, ok. 1935

olej, płótno; 71 x 48 cm;
sygn. p. d.: Tytus Czyżewski
estymacja: 100 000 - 130 000 zł