Nr katalogowy: 118

Alicja HALICKA (1894-1975)

Nr katalogowy: 118

Martwa natura z cebulą

olej, płótno; 40 x 65 m;
sygn. l. d.: Halicka
estymacja: 28 000 - 37 000 zł