Nr katalogowy: 111

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 111

Wenecja - Canal Grande, ok. 1925

olej, tektura, 36 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
estymacja: 18 000 - 25 000 zł