Nr katalogowy: 121

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 121

Rozmowa przed wiejską chatą

olej, płótno; 46 x 90 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Cena oferowana 8 800 zł