Nr katalogowy: 120

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 120

Postój konnicy, 1878

olej, deska; 12,5 x 21,7 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. PIOTROWSKI / PARYŻ 1878
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł