Nr katalogowy: 113

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 113

Białe róże w wazonie

olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński.
estymacja: 24 000 - 30 000 zł