Nr katalogowy: 112

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 112

Motyw z gór

olej, tektura; 33 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
estymacja: 2 900 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 200 zł