Nr katalogowy: 109

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 109

Żółte róże w wazonie

olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: A Karpiński
estymacja: 11 000 - 15 000 zł