Nr katalogowy: 108

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 108

Kwiaty w wazonie, 1938

olej, płótno; 54,5 x 37,5 cm;
sygn. wydrapana w mokrej farbie p. d.: W de Terlikowski / 1938
estymacja: 13 500 - 18 000 zł