Nr katalogowy: 107

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 107

Polowanie na zająca, 1879

akwarela, papier; 37,5 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Kossak / 1879
estymacja: 32 000 - 42 000 zł
Cena sprzedaży 30 000 zł